Další kurzy

Balet

Balet zná snad každý. Je to klasický scénický tanec, který využívá choreografii a je neodmyslitelnou součástí divadelního světa. Balet můžete ale dělat také rekreačně, protože je to úžasný nástroj na sladění pohybů, zlepšení koordinace celého těla, ale také jeho posílení a protažení.

Balet v NO FEET

Balet v NO FEET probíhá formou dlouhodobých kurzů. Děti mohou chodit v pátek od 15:30 do 16:30 hodin. S sebou web_baletpřiléhavější oblečení a baletní cvičky, tzv. piškoty (po domluvě s lektorem se dá domluvit alternativní obuv).

Ceny kurzů naleznete ZDE.

Power jóga

Power jóga je zaměřena na protažení a posílení celého těla. Není to jóga v pravém slova smyslu, i když si z té klasické vypůjčila pozice, ale jde spíše o cvičení podporované pravidelným dýcháním. Více o power józe například ZDE.

Power jóga v NO FEET

V NO FEET si power jógu můžete zacvičit v časech: na ŽLUŤÁKU úterý 9-10:15 a 19-20 hodin, čtvrtek 9-10:15, neděle 19-20:00 a  v KOMÁROVĚ ve čtvrtek 18-19 hodin. S sebou si stačí vzít pohodlné oblečení (např. legíny a tílko), cvičí se bosky. Podložky jsou u nás k zapůjčení.

Lekce jsou otevřené – open classy, takže si můžete zaplatit jakoukoliv lekci zvlášť, před web_pwjtím je ale nutné si ji zarezervovat přes náš online rezervační systém. Power jógu si ale můžete také předplatit na celé pololetí dopředu a chodit pravidelně ve stejný čas. Ceny lekcí najdete ZDE.

Všechny lekce jsou ze začátku roku začátečnické až mírně pokročilé.

Pilates

Vzniklo již na počátku 20. století díky Josephu Pilatesovi, který svou metodu cvičení nazval kontrologie. Byl totiž přesvědčen, že může využít svou mysl pro kontrolu a řízení svých svalů. Cílem tohoto cvičení je proto zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost, koordinaci, rovnováhu a dýchání. Pilates velmi napomáhá zpevňovat břišní, hýžďové a především zádové svalstvo, které díky svému ochabování může způsobovat bolesti, kterých se cvičením pilates můžete zbavit.

Pilates v NO FEET

V NO FEET si pilates můžete zacvičit v časech: na ŽLUŤÁKU pondělí 7:30-8:30 hodin, středa 7:30-8:30 a 9-10 hodin a čtvrtek 18-19 hodin. V KOMÁROVĚ jsou lekce v pondělí 18:30-19:30 a ve středu 18:30-19:30. S sebou si stačí vzít pohodlné oblečení (např. legíny a tílko), cvičí se bosky. Podložky Vám u nás zdarma zapůjčíme.

Lekce jsou otevřené – open classy, takže si můžete zaplatit jakoukoliv lekci zvlášť, před web_pilatestím je ale nutné si ji zarezervovat přes náš online rezervační systém. Pilates si ale můžete také předplatit na celé pololetí dopředu a chodit pravidelně ve stejný čas. Ceny lekcí najdete ZDE.

Všechny lekce jsou ze začátku roku začátečnické až mírně pokročilé.

MTV dance/ladies

Chcete tančit jako hvězdy z videoklipů? Zazářit na party? Nebo si prostě jenom přijít dobře zatancovat a pobavit se? Právě pro Vás jsou naše open classy MTV dance. Lekce se inspirují tancem z videoklipů interpretů pop music jako Beyonce, Rihanny, Madonny apod. Lekce vede vynikající lektorka Tereza Krpcová, která má již dlouholeté zkušenosti.

MTV dance/ladies v NO FEET

V NO FEET si MTV dance/ladies můžete přijít zkusit v časech: pondělí 17:30-18:30. S sebou na lekci si vezměte pohodlné převlečení (tepláky, legíny, tričko, tílko apod.), na nohy sálovou obuv a pití.

Lekce jsou otevřené – open classy, takže si můžete zaplatit jakoukoliv lekci zvlášť, před Hip-hop dancertím je ale nutné si ji zarezervovat přes náš online rezervační systém.

Všechny lekce jsou pro všechny bez ohledu na věk nebo taneční úroveň a z počátku roku jsou začátečnické až mírně pokročilé.

Sólová salsa/latina

„Salsa“ je různé spojení stylů latinské muziky s kubánskými rytmy. Někteří se domnívají, že kolébkou salsy je Kuba, druzí, že pochází z Portorika. Odtud byla posléze rozšířena po celé Americe, na mnoha místech zdomácněla a vzhledem k tomu, že byla vystavena nejrůznějším vlivům, začalo se postupně vytvářet mnoho stylů (kolumbijský, puertorikánský, L.A., New York Style a samozřejmě i kubánský). Salsa si získává srdce všech, kteří ji okusí a poznají volnost projevu. Může být dravá, laškovná, smyslná, něžná, romantická… !

Salsa v NO FEET

Na salsu můžete do NO FEET přijít každé úterý od 19:00 do 20:00. Jedná se o SÓLOVOU salsu, takže ne v párech.web_salsa

Co se týká oblečení, vezměte si na sebe něco pohodlného, případně šaty nebo sukni, ale raději nižší podpatky…

Lekce jsou otevřené – open classy, takže si můžete zaplatit jakoukoliv lekci zvlášť, před tím je ale nutné si ji zarezervovat přes náš online rezervační systém.

Cvičení maminek s dětmi

Pro maminky s dětmi ve věku cca5-12 měsíců probíhá vždy v pondělí od 11 do 12 hodin, pro děti cca 8-24 měsíců ve středy od 10 do 11 hodin. Účast na lekcích s dětmi mimo dané věkové rozpětí možné po konzultaci s lektorkou. Na lekcích si maminky zacvičí – posílí i protáhnou celé tělo a děti se pobaví (součástí jsou i říkanky, písničky atd.). Cvičí se s nejrůznějšími pomůckami i bez, s hračkami pro děti apod., ale vše záleží hlavně na požadavcích a přáních samotných maminek.

Maximální počet maminek na lekcích je 6, aby byl zajištěn individuální přístup. mami_s_detma

Během lekce lze také za příplatek domluvit hlídání dalšího dítěte.

Lekce probíhají formou open classů, nemusíte si tedy platit celý kurz, pouze jednotlivé lekce, na které přijdete. Nutné je předem si na lekci rezervovat místo, to prostřednictvím rezervačního systému, kde naleznete i konkrétní termíny lekcí.

Capoeira

Capoeira je brazilské bojové umění. Jde o komplexní kulturní fenomén, obsahující svébytné bojové umění, připomínající pohybovým stylem tanec s akrobatickými prvky, doprovázené původní hudbou. Kolébkou capoeiry je brazilský stát Bahia, která je historicky negativně poznamenána masovým dovozem afrických otroků. Capoeira je tradičně považována za jeden z nejvýznamnějších fenoménů původně africké – především pak angolské – kulturní tradice.

Ve 20. století je považována za jednu ze sportovních aktivit, které přinášejí řadu výhod pro tělo a mysl, neboť při nich dochází ke zvýšení tepové frekvence (během jedné hodiny tréninku můžete ztratit až 688 kalorií), ale také podporuje soustředění, postřeh, hbitost, rovnováhu těla, posiluje svaly a podporuje fyzickou vytrvalost. Další její výhodou je, že není věkově omezená.

Capoeira je odlišná od ostatních bojových umění tím, že je doprovázena hudbou. Je
výbornou terapií proti stresu, je totiž plná pozitivní energie!

Lekce capoeiry v NO FEET Komárov

Lekce jsou rozděleny do tří kroků: protažení a zahřátí, základní trénink a nakonec nejdůležitější část tréninku, která obsahuje základní pohyb včetně sekvencí, posilování břicha, paže a nohou, akrobacie a také výuky zpěvu a hraní na hudební nástroje.

Doba trvání každé lekce je 90 minut.

Kurzovné 10 lekcí / 1000 Kč

Jednotlivé kurzy cena 150 Kč

Termíny tréninků:

Pondělí            18:30 – 20:00

Středa              19:30 – 21:00

Neděle              16:30 – 18:00

Kontakt :

Email: brno.cdo@hotmail.com

Facebook: Capoeira Cordão de Ouro Brno

Aktuálně ze studia

Starší aktuality

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...