OTEVŘENO od 11. května

Skvělá zpráva pro všechny NoFeeťáky, a to že od pondělí 11.5. oficiálně OTEVÍRÁME a vracíme se do plného provozu dle rozvrhu. Pokud se nic nezmění, budou tréninky probíhat až do 26. 6 (původně se mělo končit 14.6.

Abychom mohli zahájit lekce, musíme společně dodržovat pravidla vydaná vládou Čr. Proto Vás moc prosíme o jejich nastudování a respektování.

  • ZÁKAZ využívání šaten a sprch (záchod ano) – na trénink musíte přijít převlečení, protože nebude možné využívat prostory šaten! Věci si budete brát do sálu.
  • Není potřeba trénovat v roušce, ale sundat si ji můžete až na tanečním sále a po skončení tréninku si ji znovu nasadit
  • Příchod na trénink maximálně 5 minut před začátkem lekce! Toto je velmi důležité, aby se nám v NF nepotkávalo moc lidí a my měli čas vše vydezinfikovat před začátkem další lekce.
  • Při příchodu je potřeba se hned na recepci přezout do tréninkových bot/ponožek. Stepky až na sále! Svoje boty si musíte vložit do tašky/igelitového pytlíku a vzít si je i se zbytkem věcí na sál.
  • Před a po každé lekci dezinfekce rukou (přípravky máme nachystané), každý lektor na tento proces bude dohlížet
  • Lekce budou končit o 10 minut dříve – z důvodu dezinfikování prostor a střídání skupin.
  • Dodržování rozestupů 2m – v tanečních sálech budou vyznačeny místa pro každého tanečníka a lektora. Ano, u dětí to bude náročné, ale my doufáme, že to společně zvládneme!
  • Rodiče/babičky/dědečkové se nesmí zdržovat v prostorách školy. Na své děti počkejte venku. Bude tam nachystané malé posezení, abyste si případně mohli udělat pohodlí a kavárna bude fungovat v omezeném režimu. Nebude možné si sednout do kavárny.
  • Recepce bude ZAVŘENÁ – dotazy, připomínky, apod. nám pište mailem nebo řešte telefonicky. V případě, že potřebujete něco uhradit, domluvte si čas a den mailem. Recepční budou k dispozici pro kontrolu prostor, dodržování pravidel a úklid prostor mimo taneční sály.
  • V případě, že nebudete moct Vy nebo vaše dítě dorazit na trénink, dejte nám to prosím vědět mailem nebo přímo lektorovi, abychom měli přehled o naplnění lekcí.

O nahrazování lekcí jste byli informování mailem. Pokud vám mail nedorazit, prosím ozvěte se nám na info@nofeet.cz.

OPEN CLASSY budou probíhat dle rezervačního systému, kde jsou napsané u každé lekce i pravidla konání pro bezproblémové konání lekce. Ceny zůstávají dle ceníku, jak jste byli zvyklí. Permanentky máte možnost vychodit do konce srpna!

Moc se na všechny těšíme! 🙂

Naši lektoři tance

Martina Konečná

jazz dance, step

Bboy Iggy

break dance, street dance

Naši další lektoři

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...