Petra Roušarová

věnuji se: street dance

Tanci jsem se věnovala už jako malá. V 1. třídě jsem začala tančit klasiku v taneční škole Starlet, které jsem se věnovala pět let. V 5. tříde jsem však pochopila, že to není to pravé a začala jsem s něčím novým – street dancem. Nastoupila jsem do tehdejší taneční školy Dynamic studio 6, pod kterými jsem tančila zhruba 6 let. Poté jsem následovala své lektory a připojila se k taneční skupině High Edition, kde tančím dodnes.

S High Edition jsem se věnovala i soutěžím formací CDO, či battlům. V roce 2011 jsem vyhrála
1. místo v 2 vs. 2 hip hop/house dance – Glamour Battle  a  2. místo v 1 vs. 1 house dance – Blue Tower Battle. O rok později  2. místo 2 vs. 2 hip hop – Blue Tower battle pro začátečníky  a  2. místo 1 vs. 1 house dance.

Pravidelně jsem se zúčastňovala tanečních táborů i open classů. Z lektorů, kteří mě inspirovali, bych jmenovala Sabinu Škodovou, Byrona, Nicki, Kite a rozhodně i brněnské lektory jako Hanka Valová a Bunny.

Od roku 2012 jsem lektorkou Tanečního studia NO FEET, kde vedu převážně děcké složky na základních školách. Dále učím pro DDM Sluníčko, věnovala jsem se i výuce pro Děcký domov Dagmar v Brně.

Aktuálně ze studia

Starší aktuality

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...