PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pro všechny co mají rádi tanec, zábavu, hry a chtějí strávit skvělých 5 dní na příměstském táboře s NO FEET! 🙂 Tábory se budou konat v Taneční škole NO FEET na Vaňkově náměstí 1a, a to v termínech: 13. – 17. 7. pro děti 5 – 11 let a 20. – 24. 7. pro děti 12 – 16 let. Kapacita je omezená!

Připravujeme pro děti skvělý taneční program, výlety do přírody, hry a mnohé další. To všechno pod vedením lektorů z NO FEET. Program bude zajištěn každý den od 8:00 – 16:30.

Cena příměstského táboru je 2590 Kč. Částka zahrnuje taneční lekce, program pro děti, oběd, 2 svačiny a pitný režim během celého dne. Vyplněnou přihlášku je možné poslat na info@nofeet.cz nebo přinést na recepci školy.

Informace o platbě: Zálohu 1000 Kč je nutné uhradit do 15.6. 2020, a to v HOTOVOSTI na recepci taneční školy. Záloha je nevratná! Druhá část úhrady je nutné provést do 5. 7. 2020!

Storno poplatky:

  • do 20 dnů před zahájením tábora 10% z ceny,
  • do 15 dnů 20% z ceny,
  • do 5 dnů před zahájením 50 % z ceny,
  • den před zahájením se částka nevrací.

V případě, že si příměstským táborem bude vaše dítě kompenzovat neproběhnuté lekce v měsících březen-květen je nutné nás kontaktovat. Každému členovi bude odečtena poměrná částka v rámci kompenzace. POZOR, kompenzace je počítána pouze za období, kdy byla škola uzavřena!

Naši lektoři tance

Martina Konečná

jazz dance, step

Bboy Iggy

break dance, street dance

Naši další lektoři

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...