Lucie Bodová

věnuji se: jazz dance, step

Svůj život bez tance si už ani nedovedu představit, věnuji se mu již od 5 let. Ve školce jsem navštěvovala taneční přípravku pro předškoláky a od té doby jsem se tance ani na chvíli nevzdala. Vyzkoušela jsem opravdu mnoho tanečních stylů (gymnastika, balet, aerobik, moderní tanec, jazz dance, street dance a step). Step mě fascinoval nejvíce, nejspíš je to svou originalitou.
Své první stepové krůčky jsem se naučila v TŠ R+P Bartůňkových, kam jsem byla přihlášená svými rodiči. Po pěti letech jsem přestoupila do nově vzniklého Tanečního studia NO FEET, kde jsem našla zálibu i ve street dance a jazz dance.

Se stepem jsem se také zúčastnila své 1. soutěže v roce 2003, která mě nadchla natolik, že jsem byla přesvědčena, že nikdy nebudu chtít přestat. A proto jsem se o step začala čím dál víc zajímat. Myslím, že se mi to docela povedlo a to vše díky Adéle Peškové a Martině Konečné, které mě stepem provází již pěknou řádku let.

Protože vím, že stále mám na čem pracovat, tak navštěvuji různé taneční semináře. Nezůstala jsem u českých lektorů, ale zúčastnila jsem se i seminářů zahraničních špiček jako jsou bratři Costel a Dorel Surbeck, Pascal Hulin, Kira von Kaiser, Avalon Rathgreb, Ivan Bouchain, Alexandr Ostanin a Daniel Borak. Ze všech seminářů ve svých hodinách a choreografiích čerpám dodnes.

Jazzu se věnuji kratší dobu než stepu, přesněji od založení TS NO FEET, mými lektorkami jsou Martina Konečná a Anežka Knotková, které mi na každé lekci předávají to nejlepší, co pak já mohu předat dál. U jazzu jsem zůstala i proto, protože je skvělý pro taneční průpravu.

Již nějakou dobu se věnuji soutěžním choreografiím pro děti a před rokem jsem se stala lektorkou běžných lekcí v TS NO FEET. Je to pro mne něco nového a vždy se na hodiny těším. Snažím se, aby mé lekce nebyly stereotypní a děti se na ně těšily.

Aktuálně ze studia

Starší aktuality

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...