Lucie Fojtová

věnuji se: step

S tancem jsem oficiálně začala ve svých 6 letech, i když už v předškolním věku jsem chodila do gymnastiky a taneční přípravky. Své první taneční kroky jsem zkoušela a trénovala v taneční škole R+P Bartůňkových, a ani mě v té době nenapadlo, že se v průběhu následujících let tanec stane nedílnou náplní mého každodenního života, součástí, bez které si svůj život nedovedu představit.

V roce 2007 jsem přestoupila do nově vzniklého tanečního studia NO FEET, ve kterém působím dodnes.

Vyzkoušela jsem mnoho tanečních stylů – aerobik, moderní tanec, balet, street dance, jazz dance a v neposlední řadě step, který mě nadchl nejvíce. Kromě běžných tréninků se snažím svoje taneční schopnosti zdokonalovat na nejrůznějších seminářích a již od roku 2003 se každoročně účastním stepových soutěží a to jak v ČR, tak v zahraničí, ze kterých jsem si odnesla nejedno skvělé umístění. Již několikátým rokem také vytvářím soutěžní choreografie mladším stepařům, přičemž některé z nich dosáhly skvělých výsledků na mistrovství ČR ve stepu.

Za velmi důležitou zkušenost považuji i svoji účast v televizní soutěži Talentmania, kde jsem účinkovala v tanečním uskupení pod názvem Ninetaps.

Mé taneční obzory také velmi rozšiřuje každoroční Mezinárodní festival v Brně, který TS NO FEET pořádá, protože mám jedinečnou možnost učit se od nejlepších stepařů světa a tím se zdokonalovat.

Kromě soutěžních choreografií v TS NO FEET vedu také stepařské kurzy pro děti.

Aktuálně ze studia

Starší aktuality

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...