Andrea Babáková

věnuji se: step

K tanci mě přivedli rodiče, kteří se rozhodli mě přihlásit v pěti letech do taneční přípravky. Následně jsem začala navštěvovat step a moderní tanec. STEP jsem si zamilovala. Do svých patnácti let jsme navštěvovala TŠ R+P Bartůňkových. Během těchto let jsem získala nespočet medailí na MČR ve stepu a skvělých umístění na MS ve stepu.

V roce 2007 přišel zlom,kdy se Martina Konečná (ředitelka TS NO FEET) rozhodla opustit jmenovanou taneční školu a založit si vlastní. Jako lektorka a choreografka zde působím už 7 let. Během těchto let jsem vytvořila nespočet soutěžních i nesoutěžních choreografií. Každý rok se aktivně zúčastním MČR a Mistrovství světa ve stepu. Mezi můj největší úspěch patří titul mistra světa a vícemistra  v kategorii Malých skupin s živou hudbou.

Ve stepu se snažím stále vzdělávat a zdokonalovat. Díky Mezinárodnímu stepařskému festivalu Brno, které NO FEET pořádá mám možnost se učit od opravdových hvězd ve stepu. Mezi lektory, od kterých jsem měla možnost se učit a čerpat inspiraci patří např. bratři Costel a Dorel Surbeck, Alexandr Ostanin, Chloe Arnold, Jason Samuel Smith, Michelle Dorrance, Daniel Borak, ….

Díky NO FEET jsem poznala i skvělé lidi a přátele. Všechny akce, vystoupení nebo soutěže s nimi jsou pro mě nezapomenutelným zážitkem!!

 

Aktuálně ze studia

Starší aktuality

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...