Další kurzy

Balet

Balet zná snad každý. Je to klasický scénický tanec, který využívá choreografii a je neodmyslitelnou součástí divadelního světa. Balet lze praktikovat také rekreačně. Je to úžasný nástroj na sladění pohybů, zlepšení koordinace celého těla, ale také jeho posílení a protažení.

Balet v NO FEET

Balet v NO FEET probíhá formou dlouhodobých kurzů. Kurz baletu pro děti začátečníky ve věku od 5 do 10 let bude bývat vždy v pátek v čase 15:00-16:00 na Žluťáku. S sebou si vemte web_baletpřiléhavější oblečení a baletní cvičky, tzv. piškoty (po domluvě s lektorem se dá domluvit alternativní obuv).

Ceny kurzů naleznete ZDE.

Power jóga

Power jóga je zaměřena na protažení a posílení celého těla. Není to jóga v pravém slova smyslu, i když si z té klasické vypůjčila pozice, ale jde spíše o cvičení podporované pravidelným dýcháním. Více o power józe například ZDE.

Power jóga v NO FEET

V NO FEET si power jógu můžete zacvičit v časech: na ŽLUŤÁKU v úterý v 7:00-8:00 nebo 19-20 hodin, čtvrtek 19:00 – 20:00 a neděle 19:00-20:00  S sebou si stačí vzít pohodlné oblečení (např. legíny a tílko), cvičí se bosky. Podložky jsou u nás k zapůjčení.

Lekce jsou otevřené – open classy, takže si můžete zaplatit jakoukoliv lekci zvlášť, před web_pwjtím je ale nutné si ji zarezervovat přes náš online rezervační systém. Power jógu si ale můžete také předplatit na celé pololetí dopředu a chodit pravidelně ve stejný čas.

Pilates

Vzniklo již na počátku 20. století díky Josephu Pilatesovi, který svou metodu cvičení nazval kontrologie. Byl totiž přesvědčen, že může využít svou mysl pro kontrolu a řízení svých svalů. Cílem tohoto cvičení je proto zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost, koordinaci, rovnováhu a dýchání. Pilates velmi napomáhá zpevňovat břišní, hýžďové a především zádové svalstvo, které díky svému ochabování může způsobovat bolesti, kterých se cvičením pilates můžete zbavit.

Pilates v NO FEET

V NO FEET si pilates můžete zacvičit v časech: na ŽLUŤÁKU pondělí 7:00-8:00, středa 18:30-19:30 a čtvrtek 7:00-8:00.  S sebou si stačí vzít pohodlné oblečení (např. legíny a tílko), cvičí se bosky. Podložky Vám u nás zdarma zapůjčíme.

Lekce jsou otevřené – open classy, takže si můžete zaplatit jakoukoliv lekci zvlášť, před web_pilatestím je ale nutné si ji zarezervovat přes náš online rezervační systém. Pilates si ale můžete také předplatit na celé pololetí dopředu a chodit pravidelně ve stejný čas. Ceny lekcí najdete ZDE.

Všechny lekce jsou ze začátku roku začátečnické až mírně pokročilé.

Cvičení maminek s dětmi

Pro maminky s dětmi ve věku 2-4 roku každé pondělí nebo středu od 10 do 10:45. Rytmické cvičení a tancování pro nejmenší holčičky a chlapečky, kdy si děti přirozenou formou rozvinou kondici, obratnost a pohybovou koordinaci. Děti se naučí nové hravé taneční choreografie a dětské říkanky.

Kurz obsahuje 14 lekcí za cenu 1200 Kč.
mami_s_detma

Do kurzu se můžete přihlašovat u lektorky Marcelky na mailu  micorazon@centrum.cz

Flamenco

Flamenco je především sólovým a velmi osobním tancem. Díky flamencu můžete rozvíjet sami sebe, dát průchod svým citům a emocím. K tomu napomáhá také to, že je ve flamencu spousta stylů tanců, každý v sobě nese jinou náladu, jiný příběh

Flamenco a tanec vůbec nám dává úžasnou možnost k sebevyjádření. Přáním Marcely, jako lektorky je, abyste si lekce především užili, abyste se odreagovali a na chvíli zapomněli na shon a starosti a dobře se naladili na další dny. Pokud máte chuť si flamenco vyzkoušet, neváhejte a přijďte!

Pro zájemce o lekce flamenca prosím kontaktuje přímo lektorku Marcelku na emailové adrese: micorazon@centrum.cz

Aktuálně ze studia

Starší aktuality

Připojte se k nám a sledujte nás na sociálních sítích ...